Evde kına paketleme iş fikri

Evde kına paketleme iş fikri

258
0
PAYLAŞ
Evde kına paketleme iş fikri
Evde kına paketleme iş fikri

Davetiye ve nikâh şekeri hazırlama gibi düğün sezonunda evden para kazanmanızı sağlayan işler de artar. Bununla birlikte yine düğün sezonunda evden kına paketleme işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Evden kına paketleme işi her yaştan ev hanımının, zorlanmadan yapabileceği bir iş. Yapılan işi, özel tasarlanmış paketlere kına doldurmak olarak özetleyebiliriz. Bu işi yapmak için iki yöntem var.

kina-paketleyerek-para-kazaninBirincisi kendiniz özel tasarladığınız paketler hazırlayıp onların içine kına doldurup çevrenizde düğün yapacak kişilere veya düğün malzemesi satan dükkanlara satmak. Bu yöntem uzun vadede karlı olmasına karşın, ilk başlarda müşteri bulmanız zor olabilir. İkincisi ise aracı bir firma için kına paketleyerek, paket başına para kazanmak.

İkincisinin güzel tarafı siz müşteri bulmak zorunda değilsiniz. Bunun için de internet üzerinden evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Ya da yaşadığınız çevrede düğün için malzeme satan dükkânlarla bire bir görüşebilirsiniz.

Evlere kına paketleme işi veren firmalar yorum bölümünden iletişim bilgilerini bırakabilirler.

Bir önceki yazımız olan Lunchbox bayilik şartları başlıklı makalemizde bayilik fikirleri, bayilik fırsatları ve franchising fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

henüz yorum yapılmadı..

hakkında ne düşünüyorsunuz, beğendiniz mi?